Оптика

Магазин на Нивках

Пн - Пт с 10-00 до 19-00, Сб с 10-00 до 16-00

Неділя вихідний

(044) 227 25 93, (067) 915-77-06, (095) 478-38-05

прийом окуліста (безкоштовно)

Пн.Ср 15.00-19.00, Сб 11.00-15.00

Оптика
З нами видніше!

Магазин «Оптика» пропонує великий вибір оправ, аксесуарів, а також надає послуги з виготовлення окулярів будь-якої складності (в роботу приймаються оправи замовника). Перевірка зору, консультація фахівців. Контактні лінзи, засоби по догляду за ними, ремонт окулярів (заміна гвинтів, завушників, флексів, шарнірів, носоупорів, накінечників і т.д.), сонцезахисні окуляри, тонування лінз. Майстер-оптик з багаторічним досвідом роботи.

Адреси наших магазинів

Нивки

Відвідайте наш магазин оптики на Нивках, і ми підберемо для вас окуляри, лінзи або виготовимо під замовлення.

Про нас

Пропозиції на будь-який смак

Окуляри або лінзи? З цією дилемою доводиться стикатися більшості молодих людей і представників середнього віку. Наші магазини різних брендових окулярів об’єднані під загальною назвою «Оптика» (Київ), пропонують великий вибір оправ, лінз, аксесуарів, а також виготовлення окулярів за рецептами офтальмологів. У нас в магазині працює свій лікар окуліст, який допоможе оцінити гостроту зору, і визначить наявне відхилення для виготовлення лінзи для окулярів. Тим, хто соромиться свого зору і не бажає, щоб про це знали навколишні, лікар порекомендує придбати контактні лінзи. Їх доведеться оновлювати кожні 1-3 місяці. До того ж, знадобиться мати в арсеналі засіб для очищення лінз, краплі для зволоження в процесі носіння, препарат для відновлення комфорту очей після зняття м’яких силіконових виробів. Багато людей не готові до додаткових витрат, в зв’язку з чим традиційно звертаються в магазин оптики (Київ) за окулярами. А якщо знадобиться відновлення окулярів, ми з радістю запропонуємо вам ремонт ».

Послуги з ремонту окулярів

Як би обережно ми не користувалися окулярами, до яких звикли, завжди існує ймовірність їх поломки. Загубився болтик, викривлена ​​оправа - ці та інші неприємності вимагають коректування руками фахівців. Радимо не пристосовуватися до дефекту який утворився або самостійно займатися лагодженням - відправте його до центру, щоб зробити
ремонт окулярів з гарантією від професіоналів.

Що ми готові запропонувати:

Наші фахівці здатні усунути будь-який дефект, який стосується оправи для окулярів.

1. Дрібні дії по заміні гвинтів фіксації скла, кріплення дужки в завушник.

2. Більш складні операції, що зачіпають відламані носові упори, дужки на переніссі, шарнірні елементи, волосінь напівобідкової оправи.

3. Робота, іменована пайкою, відновлює поломки, пов’язані з металевою оправою.

Якщо ви думаєте, що краще? Ще раз купити окуляри або віддати зламані в ремонт, спробуйте спочатку другий варіант.

Клієнти нас цінують тому, що:

  • Всі роботи здійснюємо на підставі прейскуранта.
  • Висока якість ремонту з гарантією від професіоналів.
  • Інтереси клієнта ставляться в пріоритет. Розуміючи, що людям з поганим зором складно повноцінно обходитися без окулярів, майстри діють дуже оперативно, але з дотриманням високих стандартів якості.
  • Застосування сучасних матеріалів і новітніх технологій призводить до отримання відмінного результату. Гарантія служить підтвердженням добре виконаної роботи.

Відвідувачі приносять окуляри, яким потрібний ремонт в магазин оптики (Нивки), або в магазин оптики м. Шулявська . І всюди їх очікують привітні і досвідчені співробітники, здатні професійно попрацювати над кожним замовленням.